انتها وان پلاس با یک آپدیت نرم افزاری ویژگی اشعه ایکس گوشی وان پلاس 8 پرو را که امکان عکاسی از ورای لباس ها را می داد، حذف کرد!

به گزارش بازسازی منزل، وان پلاس 8 پرو یکی از بهترین گوشی های اندرویدی بازار است. این شرکت به تازگی مجبور شده که به صورت نرم افزاری ویژگی دید ایکس ری یا اشعه ایکس را حذف کند.

انتها وان پلاس با یک آپدیت نرم افزاری ویژگی اشعه ایکس گوشی وان پلاس 8 پرو را که امکان عکاسی از ورای لباس ها را می داد، حذف کرد!

در ماه می کاربران گزارش کردند که از لنز فتوکروم فروسرخ گوشی وان پلاس 8 پرو ویژگی عجیبی دارد! کاربران وقتی از آن استفاده می کردند می توانستند آن سوی لباس ها و حتی لایه هایی از پلاستیک را ببینند!

این کاربران عکس هایی در توییتر منتشر کردند که نشان می داد با گوشی شان می توانند مثلا داخل یک دستگاه کنترل از راه دور تلویزیون را ببینند یا وقتی بسته ای را زیر لباس سوژه عکس پنهان نموده اند و از او عکس می گیرند، متن چاپ شده روی جعبه تعیین می گردد!

هیجان زده نشوید و در این شرایط گرانی گوشی وان پلاس 8 پرو نخرید!

اولا: بیشتر از این گزارش هیجان انگیزتری نداشته ایم! دست کم کسی لو نداده!

دوم اینکه همین ویژگی هم به گفته سخنگوی وان پلاس به صورت نرم افزاری حذف شده است.

گوشی وان پلاس 8 پرو در ماه می به بازار آمد و 4 لنز در پشت داشت که یکی از آنها لنز فتوکروم بود.

هدف از گنجاندن این دوربین فروسرخ این بود که رنگ های خاص و ویژه ای به عکس ها اضافه کند. اما این ویژگی خوب، آثار جانبی خودش را هم داشت.

با آپدیت نرم افزاری کاربران همچنان می توانند از این لنز استفاده نمایند، اما دیگر خبری از شکافتن لایه های لباس و پلاستیک نیست!

با این ارتقا پرفورمانس یا عمکرد گوشی بهتر می گردد و باتری بهینه تر مصرف می گردد و قابلیت لمسی گوشی هم بهتر می گردد.

ضمناً این ارتقا، به صورت اجباری روی گوشی اعمال می گردد.

منبع: یک پزشک

به "انتها وان پلاس با یک آپدیت نرم افزاری ویژگی اشعه ایکس گوشی وان پلاس 8 پرو را که امکان عکاسی از ورای لباس ها را می داد، حذف کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتها وان پلاس با یک آپدیت نرم افزاری ویژگی اشعه ایکس گوشی وان پلاس 8 پرو را که امکان عکاسی از ورای لباس ها را می داد، حذف کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید