بازدید استاندار خراسان شمالی از محل اجرای پروژه گردشگری بیگان شیروان

به گزارش بازسازی منزل، استاندار خراسان شمالی با حضور در محل اجرای پروژه مجتمع گردشگری بیگان در شهرستان شیروان گفت: کوشش کردیم اشخاص، شرکت ها و مؤسسات برای سرمایه گذاری در حوزه های کشاورزی، گردشگری و صنعت و معدن استان حضور داشته باشند.

بازدید استاندار خراسان شمالی از محل اجرای پروژه گردشگری بیگان شیروان

بهگزارش بازسازی منزل به نقل از روابط عمومی اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان شمالی، محمدعلی شجاعی روز چهارشنبه اول مردادماه 99 در حاشیه بازدید از محل اجرای پروژه گردشگری بیگان در شهرستان شیروان، سرمایه گذاری بخش خصوصی را از عوامل مهم توسعه استان برشمرد.

او تأکید کرد: به خاطر مردم به ویژه در روستاها راهی جز جذب سرمایه گذار نداریم، با آباد کردن زمین های استان علاوه بر ایجاد درآمد و اشتغال پایدار از خروج محصولات به شکل خام نیز جلوگیری می کنیم.

استاندار خراسان شمالی اضافه نمود: سرمایه گذار وقتی در یک منطقه ای سرمایه ای ایجاد می نماید، نمی تواند آن سرمایه را به استان دیگری منتقل کند، در نتیجه محصول، اشتغال، درآمد و مالیاتش برای مردم آن منطقه خواهد بود.

او در مورد حرایم راه و گاز گفت: دستگاه های اجرایی با رعایت قوانین و دستورالعمل ها راستا سرمایه گذاران را هموار نمایند.

مجتمع تفریحی، سرگرمی و گردشگری بیگان در شیروان با حجم سرمایه گذاری 2300 میلیارد ریال و زمینی به مساحت بالغ بر 43 هزار مترمربع و ایجاد اشتغال برای 250 نفر، موافقت اصولی خود را از اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی دریافت نموده است.

منبع: میراث آریا

به "بازدید استاندار خراسان شمالی از محل اجرای پروژه گردشگری بیگان شیروان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید استاندار خراسان شمالی از محل اجرای پروژه گردشگری بیگان شیروان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید